Červenec 2011

Ptačí dům

31. července 2011 v 22:49 Odkazy

Občanské sdružení " LABUŤKA"

31. července 2011 v 22:39 Kontakt
Labuťová Anna
Lamačova 905
Praha 5
15200
Tel: 606557666
email: labutan@centrum.cz

Jak jsme začali

31. července 2011 v 22:12 | Labuťová Anna |  O nás
Jak jsme již uvedli hned na začátku, jsme občanské sdružení, podporující domovy s divokými zvířaty. Domovy, které se snaží
o jejich zpětné vypuštění zpět do přírody. Prvním domovem, který jsme se rozhodli podporovat je Ptačí dům Dubá. Paní Gilová zde pečuje o množství dravých ptáků. A jak jsme při první návštěvě v Dubé zpozorovali, dravci byli její mazlíčci, kterým
věnovala skutečnou péči i lásku, ale tato drobná paní pečuje se stejnou láskou o rostliny, zachraňuje téměř uhynulé stromy, zkrátka harmonizuje a čistí maximálně celý okruh svého okolí. To všechno naprosto oddaně a v souladu s přírodou.
Protože paní Gilová nedosáhne na žádné granty z EU, na žádné státní dotace, rozhodli jsme se ji finančně podporovat, abychom jí alespoň částečně usnadnili její nedocenitelné skutky.
28.7. při první návštěvě jsme na účet Ptačího domu připsali částku 5.600 Kč. Domluvili jsme se, že dům v Dubé budeme podporovat každý měsíc z našeho účtu, určeného pro veřejnou sbírku na pomoc zvířat v nouzi.
Chcete-li pomoci i Vy, můžete zaslat jakýkoliv obnos přímo na účet 43-9426490247/0100 KB.

Služby

31. července 2011 v 13:49 Služby
Pořádáme charitativní sbírky, poskytujeme poradenství… Tento výčet je však jen zlomek naší skutečné působnosti. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pro více informací nás kontaktujte na výše uvedený telefon.


Poradenství
Svěřte se nám s jakýmkoli dotazem. Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky. Neváhejte nás kontaktovat pomocí mailu nebo telefonu. Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz či připomínku.

Dobrovolnictví
Máte chuť pomáhat? Staňte se jedním z našich dobrovolníků. Pomáhat můžete ve více formách, neustále hledáme prodejce ozdobných háčků, jejichž fotografie naleznete v aktualitách. Pokud jste časově zaneprázdněni a přesto chcete pomáhat naší organizaci, můžete nás podpořit finanční hotovostí, jejíž výše je pouze na Vašem uvážení.

LABUŤKA

31. července 2011 v 13:10
Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně ale teprve krátkodobě . Vznikli jsme jako občanské sdružení teprve v dubnu 2011. Ihned jsme se zakousli do administrativního kolotoče a mimo jiné požádali Magistrát města Prahy o povolení o konání veřejné sbírky. Povolení nám bylo uděleno ode dne 26.6.2011. Teprve poté jsme konečně mohli začít být činnými. A řekla bych, že jsme maximálně. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu jistě uvítáme.
Napište nám, nebo zavolejte v případě jakýchkoliv Vašich připomínek viz Kontakt