Říjen 2011

Připravujeme

11. října 2011 v 18:16 | Anna Labuťová |  Aktuality
Právě připravujeme výrobu malých letáčků, kde bychom Vás chtěli informovat o naší činnosti, o důležitosti vracení do přírody nejen zvířecích jedinců ve zdravém stavu a samozřejmě uvedeme i místa, která nám pomáhají Vás informovat tím, že nám poskytují prostor. Jsme rádi, že vedení takových míst ví, že i malé a nové občanské sdružení může odvést stejně užitečný kus práce, jako neziskové organizace větší, mediálně podporované.
Medializace něco stojí, organizace neziskového gigantu také a my jsme v záležitostech investic velmi skromní. Nemáme a neživíme specializovaný management.
A protože se chystáme podporovat další domov s divokými zvířaty a sázet na jaře nové stromky na jednom plísní napadeném
pozemku/ samozřejmě po předchozím odstranění těch napadených plísní/, prosíme prostřednictvím našich stránek o pomoc.
PROSÍME VŚECHNY, KTEŘÍ RÁDI DÝCHÁTE ČERSTVÝ VZDUCH A RÁDI POSLOUCHÁTE ZPĚV PTÁKŮ, A POTKÁTE NĚKOHO Z NÁS
S KOŠÍČKEM V RUCE KDEKOLIV V ČR. NEODMÍTEJTE NAŠE PROSBY A KUPTE SI HÁČEK. PROTOŽE TY STROMY POMOHOU DÝCHAT A PTÁCI BUDOU JEDNOU ZPÍVAT NÁŠIM DĚTEM A DĚTEM NAŠICH DĚTÍ.

Září 2011

11. října 2011 v 17:51 | Anna Labuťová |  Aktuality
Čas běží, na nic se neptá a září máme za sebou. Posíláme veliké děkujeme obchodním centrům a obchodním řetězcům, kteří nám povolují prodej našich ozdobných nalepovacích háčků/panenek a motýlků/ nejrůznějších barev, a jejichž seznam uvedeme na svých stránkách, získáme-li k tomu jejich souhlas. Obchodních center, která nám povolení udělují přibývá a tím postupně roste i částka, kterou posíláme zatím stále do Ptačího Domu v Dubé. Tentokrát jsme poslali 8.000Kč.